martes, 24. diciembre 2030, Cała Polska, Mam dom. Jestem Parys.

Desde 24. diciembre 2030 - 13:00
Hasta 31. diciembre 2030 - 16:00

Cała Polska

119 Personas que asisten a
Descripción del evento
17 październiaka 2016 Parys oficjalnie przechodzi pod opiekę Doroty.

Czy może pan pomóc? Tak usłyszałem o Parysie kilka tygodni temu.
Parys nie mógł zostać, ze swoimi opiekunami ze względu na ich sytuację. Postanowiłem pomóc. W rozmowach okazało się, że Parys nie jest łatwym psem. Słabo toleruje inne zwierzeta, niszczy w domu, nie lubi weterynarzy i ma powracający świąd.
O pomoc porosiłem Izę z Syriusz z Doliny Baryczy. Przygotowała ankietę dla opiekunów. Wyszła z niej duża frustracja psa i szereg rzeczy, które w przyszłości trzeba by sprawdzić.
Następnie nie mogąc brać na siebie kolejnego psa poprosiłem Pomorska Fundacja Rottka. Zgodzili się pomóc i zapytali czy możliwa jest kastracja Parysa. Umówiłem zabieg 9 maja na koszt Fundacja Hospicjum dla Kotów Bezdomnych.
Parys miał pozostać u opikunów do około 20 maja, ale właśnie w dniu kastracji okazało się, że nie jest to za bardzo możliwe. Rozpoczęło się szukanie miejsca nieco szybciej. Wybór padł na Dzika Kępa. Miejsce było. W międzyczasie pojawiła się opcja domu tymczasowego z możliwością domu stałego w Chorzowie.
W czwartek Parys ruszył do Chorzowa. Najpierw jednak Patryk zawiózł go do Warszawy do Łucja Lenartowicz, gdzie spędził noc i w piątek ruszył innym transportem do Chorzowa.
Pierwsze piątkowe wieści były dobre.
W sobotę gdy wstałem bo tydzień był ciężki miałem już na telefonie masę nieodebranych połączeń. Sytuacja już była zła. Parys dał upust frustracji. Trafił do lecznicy. A ponieważ nieznosi weterynarzy dostał z automatu łatkę agresywnego.
Taki stan właściwie zastałem i spory chaos komunikacyjny. Trzeba było działać. Poinformowałem wszystkich, że Parys przechodzi na stałe pod opiekę Cerber i skontaktowałem się z lecznicą. Był zabezpieczony. W niedzielę, okazało się, że nie bardzo się sprawdza jego pobyt w lecznicy i alternatywą jest schronisko. Na szczęście pani doktor z Śląskie Centrum Weterynarii Fabisz&stefanek znalazła miejsce w HSM Korkus wszystko dla twojego psa i tam trafił w niedzielę po południu skąd odebrał go w środę Grzegorz Strzelecki i zawiózł do hotelu Magdy Dzika Kępa.

Tak to wyglądało w skrócie. Pomijam masę rzeczy z racji tego, że w obecnej sutuacji nie mają one żadnego znaczenia, a było bardzo gorąco w sobotę.

Obecnie Parys jest pod opieką Cerber grupy Fundacja Hospicjum dla Kotów Bezdomnych i zostanie pod nią do czasu znalezienia domu.

Mostrar más
Pomorska Fundacja Rottka udzieli nam wsparcia w postaci promocji wydarzenia i w przyszłości przy szukaniu domu.

Konto do wpłat na Parysa:

Bank BPH
IBAN: PL 35 1060 0076 0000 3300 0084 0046
SWIFT: BPHKPLPK
Pay Pal: cajusjacek@gmail.com
dopisek: Parys

Mam dom. Jestem Parys., Cała Polska evento

Convención de "vídeo Games"

Convención de "vídeo Games"

miércoles 20. diciembre 2017
602 shares
the fashion week

the fashion week

domingo 01. septiembre 2024
241 shares
Carrera del queso
jueves 25. agosto 2022
151 shares
Vintage Night
domingo 07. junio 2037
151 shares
Wine Festival
viernes 05. junio 2037
91 shares
Goba Sentaro Herrera
viernes 12. junio 2037
76 shares
Labore accusantium dolorem laborum.
martes 05. mayo 2020
37 shares
Labore accusantium dolorem laborum.
martes 05. mayo 2020
37 shares
Labore accusantium dolorem laborum.
martes 05. mayo 2020
37 shares
Encuentra eventos más interesantes
Obtén recomendaciones de eventos basados en sus gustos Facebook. Consiguelo ahora!Muéstrame los eventos adecuados para míAhora no